تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

بسمه تعالي

موفقيت در زمينه هاي اداري،مالي،بازرگاني،خدمات و صنعت در دنياي امروز متكي به اعمال روشهاي جديد و بهره گيري از ابزار و لوازم و تكنولوژي هاي مناسب مي باشد. در اين راستا همواره اطلاعات و پردازش داده ها مورد توجه خاص مديران بوده و سرعت و دقت در دسترسي به امكانات و منابع داخل سازمان و همچنين ساير موسسات مشابه، به عنوان پارامتر اصلي تصميم گيريها بشمار مي رود.

این مجموعه با شناخت جامع و كاملي از تكنولوژيهاي جديد در زمينه هاي فناوري اطلاعات،صنعت انفورماتيك و سيستمهاي اطلاعات مديريت و بهره گيري از پيشرفتهاي جديد سخت افزار و نرم افزار كامپيوتر در سال 1369 توسط جمعي از متخصصين و كارشناسان الكترونيك،كامپيوتر و مخابرات و بهره گيري از مشاوران،در زمينه هاي خاص تشكيل گرديد . در جهت ارائه بهتر خدمات، مرکز پرسيا سيستم به عنوان يكي از زير بخشهاي شركت به عنوان مجري بخش توزيع و فروش عمده سخت افزار و خدمات مربوطه در فضايي به مساحت 208 متر مربع در مركز تجاري شهر شيراز سازماندهي و مشغول بكار شد.

اعم فعاليتهاي پرسیا سیستم عبارتند از:
 1. مشاوره،طراحي و توليد نرم افزارهاي كاربردي جهت مصارف اداري،صنعتي و بازرگاني. پشتيباني از سيستمهاي نرم افزاري و سخت افزاري مشتريان.
 2. ارائه سيستمهاي سخت افزار در رده مختلف كامپيوترهاي شخصي،ميني كامپيوترها و سرورهاي حرفه اي Intel و ساير تجهيزات جانبي شامل چاپگرها، و غيره.
 3. توزيع عمده قطعات و دستگاههاي جانبي كامپيوتر به همراه خدمات پس از فروش به عنوان نماينده رسمي شركتهاي سازنده.

سوابق و تجربيات :
 1. در زمينه كامپيوتر هاي متوسط ارائه كليه سرويسهاي نرم افزاري و سخت افزاري در محيط سيستمهاي باز UNIX و طراحي نرم افزارهاي كاربردي طبق نياز كاربران،نصب و راه اندازي سايتهاي اختصاصي و شبكه هاي محلي و پروژه های انتقال داده ها.
 2. در زمينه كامپيوترهاي شخصي و شبكه، ارائه كليه سرويسهاي نرم افزاري و سخت افزاري مربوط به PCها تحت سيستم عاملهاي Windows . در حال حاضر متخصصين شركت مجري طرحهاي نرم افزاري و پشتيباني از مراكز كامپيوتري بخشهاي مختلف خصوصي و دولتي ميباشند.
 3. درزمینه تولیدنرم افزارهای کاربری، هم اکنون سیستم های تولیدی ما بشرح ذیل قابل عرضه می باشد.
 •  سیستم یکپارچه حسابداری وفروش ویژه شرکت های تولیدی وتجاری.
 •  سیستم حقوق ودستمزد.
 •  سیستم اموال ودارائیهای ثابت.
 •  سيستم خريد محصولات كشاورزي ويژه شركتهاي تعاوني روستائي و توليد.
 • سيستم سهامداران ويژه شركتهاي سهامي خاص و عام و تعاوني ها.

با توجه به مراتب فوق الذكر و با اتكا به توان تجربي و تخصصي موجود،اين شركت آماده تامين نيازهاي ادارات و موسسات و شركتهاي همكار در كليه زمينه هاي صنعت انفورماتيك بشرح ذيل مي باشد:
 • مشاوره و امكان سنجي سيستمهاي نرم افزاري.
 • طراحي و اجراي سيستمهاي نرم افزار و سخت افزار مورد نياز كاربران.
 • ارائه تجهيزات سخت افزاري و فروش عمده قطعات.
 • پشتيباني از سيستمهاي سخت افزار و نرم افزار.

صاحب امتیاز سایت این مجموعه محمد امین آتشباز می باشد